Banica Forums


Join the forum, it's quick and easy

Banica Forums
Banica Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Да питам някой нещо дали знае виждал ли е на живо

4 posters

Go down

Да питам някой нещо дали знае виждал ли е на живо Empty Re: Да питам някой нещо дали знае виждал ли е на живо

Писане by korsar84 Чет Мар 06, 2014 6:01 pm

korsar84
korsar84

Брой мнения : 22
Join date : 10.02.2014

Върнете се в началото Go down

Да питам някой нещо дали знае виждал ли е на живо Empty Re: Да питам някой нещо дали знае виждал ли е на живо

Писане by dstb Чет Мар 06, 2014 7:55 pm


Имаш нещо да питаш, или да казваш, за тези чудеса ?

dstb

Брой мнения : 40
Join date : 22.02.2014

Върнете се в началото Go down

Да питам някой нещо дали знае виждал ли е на живо Empty Re: Да питам някой нещо дали знае виждал ли е на живо

Писане by korsar84 Чет Мар 06, 2014 10:25 pm

dstb написа:

Имаш нещо да питаш, или да казваш, за тези чудеса ?
Да питам някой нещо дали знае виждал ли е на живо . малко повече информация и тн.
korsar84
korsar84

Брой мнения : 22
Join date : 10.02.2014

Върнете се в началото Go down

Да питам някой нещо дали знае виждал ли е на живо Empty Да питам някой нещо дали знае виждал ли е на живо

Писане by dstb Пет Мар 07, 2014 7:38 pm

Не съм виждал, но съм чул/чел тук там.
Продват се и в българия, ама май не се харчат много много, а и аз не съм виждал някъде монтирана такава.
Предполагам че вършат работа, но не смятатам че е за по-запалени фенове (тея където си купуват от най малките конвертори, за да се събират между другигите  Very Happy  )

Сигнала бил по-зле, но сигурно е в прилични граници.
Конветора е вграден (един,два ... колкото толкова).
Сменя ли се с по добър: едвали!
Ако изгори фърляш антената ли: вероятно има вариянти за частични ремонти, но като гледам дизайна ми изглеждат ограничени. При по-сериозни дефекти не се раделяш с 20-50 лв за конвертор, ами се сдобиваш с нова антена.

Иначе външно, намирам дизайна за футирустичен и привлекателен. Но аз не бих си я купил, освен за гъзария. Ама за тия пари, ще си купиш истинска паница и солидно количесво конветори и ще си е по-голяма гъзария, така че всеки сам си преценява.

Ето пример за цена.


dstb

Брой мнения : 40
Join date : 22.02.2014

Върнете се в началото Go down

Да питам някой нещо дали знае виждал ли е на живо Empty Re: Да питам някой нещо дали знае виждал ли е на живо

Писане by Doktor Snagals Пет Мар 07, 2014 8:35 pm

Предполагам идеята е за мобилни антени на кораби, яхти, камиони, каравани и др.

Имат що годе аеро динамична форма  

Иначе алтернатива

Да питам някой нещо дали знае виждал ли е на живо 250345aed77ab624Да питам някой нещо дали знае виждал ли е на живо Kamion10

П.П

Може и да съм малко в грешка в Европа и конкретно информацията ми е за Германия Австрия има някакъв закон да не се загрозяват фасадите на сградите!
Doktor Snagals
Doktor Snagals
Admin

Брой мнения : 50
Join date : 09.02.2014

https://bg2014.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Да питам някой нещо дали знае виждал ли е на живо Empty Re: Да питам някой нещо дали знае виждал ли е на живо

Писане by yavoor Пон Мар 10, 2014 9:04 pm

Има ги отдавна, но резултатите са спорни
Да питам някой нещо дали знае виждал ли е на живо 7147460Y

yavoor

Брой мнения : 1
Join date : 25.02.2014

Върнете се в началото Go down

Да питам някой нещо дали знае виждал ли е на живо Empty Re: Да питам някой нещо дали знае виждал ли е на живо

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите