Banica Forums


Join the forum, it's quick and easy

Banica Forums
Banica Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За новия сървър!

+31
angelsat
kitanov
zxcz
Mike62
gamiar81
chicony
mobilka
web00t
AGT
jappy14
sprin
torn
Dalavera
ivan_sv
korsar84
osco69
donbaron
mita6ki
hghristov72
Miro
ahil
ivanbg7111
reexx
demmlik
ivanili
halim4o
emilstar
petio78781
dstb
markiz
Doktor Snagals
35 posters

Страница 5 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by markiz Чет Апр 17, 2014 1:20 pm

Колега, Далавера, следи моля хронологията. Писаното от мен се отнасяше за писалия преди мен.
Напълно ни е ясно всичко споменато от теб, не е новост за нас. Или е!?

markiz

Брой мнения : 25
Join date : 22.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by AGT Чет Апр 17, 2014 1:22 pm

Важното е чат да става  bounce
AGT
AGT

Брой мнения : 34
Join date : 28.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by Dalavera Чет Апр 17, 2014 2:29 pm

markiz написа:Колега, Далавера, следи моля хронологията. Писаното от мен се отнасяше за писалия преди мен.
Напълно ни е ясно всичко споменато от теб, не е новост за нас. Или е!?

Както съм писал в предишните ми постове, че има колеги които разбират за какво пиша, аз ти благодаря че ти си един от тях! Не се сърдя на хората които не ме разбират.
Мога да напиша още истини, но за тях малко по късно!
Поздрави!

Dalavera

Брой мнения : 28
Join date : 22.03.2014
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by chicony Чет Апр 17, 2014 3:13 pm

Dalavera написа:Здравейте колеги!
Не виждам какво е неразбираемото и какво не ви е станало ясно?! Не съм създал никакви интриги, а още по малко съм ви казал: "Хайде чао", просто защото не съм влизал в "играта" за да си отивам! Напротив мисля, че бях много подробен и ясен с примера си и обясненията как седят нещата с Булсата. Ако нещо  е останало неясно, ще повторя малко и по разбираемо. Макар, че съм убеден че има хора от собствениците на форума, домашните и някои колеги които са ме разбрали перфектно, защото много добре знаят, че тая работа с "баницата" е много скъпа и сложна. Та така по подробно и нагледно: за да имате в баницата някои канали от булсата като Film+ HD и Hobby HD е необходимо специално устройство със специален софт /яко преработена определена версия на оскам/ за да може да се прочете версия 2 каратата на Булсата. Този комплет струва около 800лв. Абонамента на Булсата платен за година  на куп е около 250лв. Простата сметка излиза, че някои се е бръкнал в джоба с 1000лв. за да може колегата @reexxi да ви пуска шотчета как му работят каналите на була от карта версия 2. Иначе не става без този комплект от 800лв. С карта версия 1 се четат доста канали но не всички. И за да бъде пълна вашата "трапеза" с "баница със сирене" някои е дал 1000лв. само за булсата, за дойчовци, чехи и там не знам още какви е имало още "кихане" на кинти! При условие, че последните линии не са решервани от някои. Сега не мога да кажа как са нещата защото съм много откровен пардон лош и нямам парче. Не съжалявам изобщо, защото знам че всичко е пари и не искам да тежа на никои на джоба, а и такива благини не са ми сладки. Имам си достатъчно.
Другото нещо е, че трябва доста да се чете и инвестира за да си имате собствена баница. Има сайтове където се предлагат линии, чужденците особено западняците са най коректни. Предлагат хубави пакети срещу локална карта версия 2. Като се предложат 2-3 локални карти за размяна от чужденците може да се получат също хубави локални карти на hop1. Времената са много малки и всичко е перфектно. Тази домашна баница е скъпа и сложна. Това бях написал горе, надявам се да е по ясно вече. Като знам колко е скъпо и сложно аз не мога да си обясня самарянството/добродеталността на правещите баницата. В крайна сметка си е техен проблем, че хвърлят пари за вашето удоволствие да имате баница. Дано бъде дълга тяхната баница и се радвайте на готовата баница, защото ако спре трябва или вие да си я правите или да ходите при руснаците или резняците. Стоите си мирни не като мен да не ви артиса баницата, за което изобщо не съжалявам. Някак си такава баница не ми е вкусна, хем вкусна, хем безплатна, хем неограничена. Трайте си и си хвалете баничката и недеите пишете истини.
Весели празници! Много успехи!

 Колеги, ползватели на баницата. Като чета написаното по-горе ви предлагам да си кажем истината и да спрем да я ползваме докато стане платена. Да се вдигнем на бунт защо собственика ни я дава безплатно Laughing  (Това в кръга на шегата, разбира се, да не помисли някой, че наистина го казвам.)
 Колега Далавера, пак питам, не знам защо не ми отговаряш до сега - какво те грее теб кой какво дава и колко пари е вкарал за да го дава. Човека е решил да го направи и си е направил сметка набутва ли се или не. 
 Ти като казваш, че не трябва да се дава наготово и всеки трябва да се учи и да си плаща, колко пари плати за интелектуалния труд на този, от когото си взел информацията как се чете v2? А за пача за оскам за v1 колко плати? По твоята логика сега нямаше да има нито оскам, нито андроид, нито линукс дори, както са в сегашния вид с отворен код. Щяха да бъдат платени като програмите на майкрософт. А я кажи оскам ymod защо не е с отворен код?
  Точно това е човешкото отношение, за което ти говориш - като направиш нещо да го споделиш с другите хора, а не да търсиш облага.
 Така е решил да направи собственика на баницата, и за това го поздравявам, че все още има хора, които не са алчни за пари, а гледат да помагат на другите. Пък ти казвай, че му се подмазвам, не ми дреме.
 Ако искаш все пак ми отговори на въпросите.

chicony

Брой мнения : 49
Join date : 24.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by Dalavera Чет Апр 17, 2014 4:00 pm

Колега @chicony ще ти отговоря на въпросите макар, че отговорите ми едва ли ще удовлетворят твоето очакване.
Не се сърди но мисля, че сравненията са ти малко неуместни и не подходящи.  Нека да не говорим за софт, а за баницата защото тя фактически отваря кодирани канали безплатно макар и на шер. Нека да говорим за крайните разходи, такива които се дават за да се ползва софта за които говориш. Софта е създаден, то е ясно. Момента е тук как се борави с този софт и с какви цели за да се предложи безплатен продукт /баницата/ на хората? Все пак се вкарват много пари и то постоянно за да се поддържат картите активни за да могат да се шерват. Също така има и големи разходи по оборудването на техниката за да се осъществява тази дейност. Нали? Тук говоря за нещо което се предоставя в последствие, въз основа на създаден продукт /софт/ , а не за споделянето на софта. Разбирам на къде биеш, че всеки има право да си споделя, естествено ако иска, своя труд. За това е създадено и Патентното ведомство за закрила и защита на интелектуалния труд. Отдалечих се, но това е за да ме разбереш. Погледнато от благотворителната страна баницата е супер начинание, но за да я бъде са необходими средства за поддръжката й. Естествено мен изобщо не ме грее и не се интересувам от къде идват тези средства и защо се харчат така. Ще си остана с едната загадка, която не ме интересува. Това което писах по горе е само информативно за хората които не знаят как седят нещата. За тези които знаят, се извинявам за информацията която им е известна.
Тук ще си позволя да ти задам и аз един въпрос: Разбираш ли каква и колко много дава информация програмката FunShare CCcam Control, на този който дава баницата?  И в съчетание с IР- тата!? Мисля, че вече казах/написах достатъчно. В www.dtv-bg.com след време на разбралите мога да приема благодарности и оплаквания.
Пожелавам на всичките ви само добри и хубави неща! Отново весели празници на всички.

Dalavera

Брой мнения : 28
Join date : 22.03.2014
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by AGT Чет Апр 17, 2014 4:38 pm

И какво толкова ще му даде FunShare CCcam Control + IP_то , че ми стана интересно ?
AGT
AGT

Брой мнения : 34
Join date : 28.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by chicony Чет Апр 17, 2014 8:28 pm

Dalavera написа:Колега @chicony ще ти отговоря на въпросите макар, че отговорите ми едва ли ще удовлетворят твоето очакване.
Не се сърди но мисля, че сравненията са ти малко неуместни и не подходящи.  Нека да не говорим за софт, а за баницата защото тя фактически отваря кодирани канали безплатно макар и на шер. Нека да говорим за крайните разходи, такива които се дават за да се ползва софта за които говориш. Софта е създаден, то е ясно. Момента е тук как се борави с този софт и с какви цели за да се предложи безплатен продукт /баницата/ на хората? Все пак се вкарват много пари и то постоянно за да се поддържат картите активни за да могат да се шерват. Също така има и големи разходи по оборудването на техниката за да се осъществява тази дейност. Нали? Тук говоря за нещо което се предоставя в последствие, въз основа на създаден продукт /софт/ , а не за споделянето на софта. Разбирам на къде биеш, че всеки има право да си споделя, естествено ако иска, своя труд. За това е създадено и Патентното ведомство за закрила и защита на интелектуалния труд. Отдалечих се, но това е за да ме разбереш. Погледнато от благотворителната страна баницата е супер начинание, но за да я бъде са необходими средства за поддръжката й. Естествено мен изобщо не ме грее и не се интересувам от къде идват тези средства и защо се харчат така. Ще си остана с едната загадка, която не ме интересува. Това което писах по горе е само информативно за хората които не знаят как седят нещата. За тези които знаят, се извинявам за информацията която им е известна.
Тук ще си позволя да ти задам и аз един въпрос: Разбираш ли каква и колко много дава информация програмката FunShare CCcam Control, на този който дава баницата?  И в съчетание с IР- тата!? Мисля, че вече казах/написах достатъчно. В www.dtv-bg.com след време на разбралите мога да приема благодарности и оплаквания.
Пожелавам на всичките ви само добри и хубави неща! Отново весели празници на всички.

 Не съм съгласен с теб. Ако го нямаше софта, и този, който го е измислил за да се четат и споделят ключовете, нямаше да има баница, нямаше да има шеринг, нямаше да има нищо, нали? Софта прави така, че баницата да отваря кодирани канали. А ти за софта не си платил, нали? Платил си за четеца, който е пластмаса и жИлезо, и без безплатния софт можеш да го ползваш за подложка на някой стол, или маса както се казва  Smile 
 Разходите съм съгласен че са много, но всеки си прави сметката. Нещо не разбирам какво искаш да кажеш с това "с какви цели се предлага безплатната баница"? Искаш да кажеш, че собственика и е от НСБОП ли? Пуска ни аванта и след това ще ни дойдат на вратите и ще ни окошарят, че сме крали телевизия ли? Или както се казва в дтв-бг ще ни намери по ИП-то и ще ни ограби и ще ни наебе жените?
 Обясни каква жизненоважна информация може да види FunShare CCcam Control?
 А в дтв-бг, който ти рекламираш, изписвайки линка към него, спрях да пиша, само чета, защото всички там сте дървени философи, и ако дойде някой нов го смачквате, или му оспамвате темата с простотии, а модераторите си траят и ви толерират. Може да ти кажа в по-късен етап ника ми там, за да се увериш, че е така, но дано не е за да ти се оплача, че са дошли баретите да ме арестуват Wink

chicony

Брой мнения : 49
Join date : 24.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by reexx Пет Апр 18, 2014 1:01 pm

За новия сървър! - Page 5 Screenshot
Супер двубой

reexx

Брой мнения : 44
Join date : 23.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by Mike62 Пет Апр 18, 2014 3:42 pm

Нещо не схванах. Новата баница работи, и има раздадени линий. По някаква причина не съм в списъка. Стария сървър работи, а не мога да се кънектна със старата регистрация. Не съм се заяждал като Далавера, не съм решервал. Все пак има ли подбор на ползващите?

Mike62

Брой мнения : 12
Join date : 21.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by AGT Пет Апр 18, 2014 3:48 pm

Направи си нова регистрация . Избери си сървър и приятно гледане .
AGT
AGT

Брой мнения : 34
Join date : 28.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by Mike62 Пет Апр 18, 2014 3:58 pm

AGT написа:Направи си нова регистрация . Избери си сървър и приятно гледане .
Само където не схванах къде да я направя тази нова регистрация като стария не се отваря и не приема нови регистрации?! Ламерски въпрос може да е, ама това е положението Very Happy

Mike62

Брой мнения : 12
Join date : 21.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by AGT Пет Апр 18, 2014 4:06 pm

AGT
AGT

Брой мнения : 34
Join date : 28.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by Mike62 Пет Апр 18, 2014 4:29 pm

AGT написа:http://web.bolid.eu
Благодаря!
Благодарности и от моята съпруга.  Laughing Тя каза, че това не е никаква баница, а хубав великденски козунак.

Mike62

Брой мнения : 12
Join date : 21.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by AGT Пет Апр 18, 2014 4:45 pm

Честит празник . А специалните благодарности на човека който създаде и се грижи за всичко това. cheers
AGT
AGT

Брой мнения : 34
Join date : 28.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by gamiar81 Пет Апр 18, 2014 6:24 pm

Много здраве и от мен на добрия човечец.  Very Happy

gamiar81

Брой мнения : 9
Join date : 13.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by chicony Пет Апр 18, 2014 6:29 pm

А този сайт работи ли? Не мога да се регистрирам.

chicony

Брой мнения : 49
Join date : 24.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by AGT Пет Апр 18, 2014 6:34 pm

Работи колега.
AGT
AGT

Брой мнения : 34
Join date : 28.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by chicony Пет Апр 18, 2014 6:37 pm

Ами въвеждам си потребителско име, парола, мейл и секюрити кода, натискам add yourself и след това ме връща пак на сайта, все едно нищо не съм направил. Пробвам да вляза с името и паролата, но пак нищо, дори не ми връща примерно, че е грешно името или паролата. Чудна работа

chicony

Брой мнения : 49
Join date : 24.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by AGT Пет Апр 18, 2014 6:38 pm

???? Нямам идея . Обърни се към администратора на сайта. Каквото мога помагам макар и на бутоилка джеимисън вече. Дано не се сърди администратора.
AGT
AGT

Брой мнения : 34
Join date : 28.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by zxcz Пет Апр 18, 2014 6:39 pm

И аз имах проблем със сайта и се оказа че, проблема е в браузъра.През опера не стана и се регистрирах през мозила без никакъв проблем.Поздрави и от мен за прекрасния сървър  Very Happy

zxcz

Брой мнения : 3
Join date : 09.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by chicony Пет Апр 18, 2014 6:41 pm

Ами наздраве, тогава! И благодаря за помощта Smile

chicony

Брой мнения : 49
Join date : 24.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by zxcz Пет Апр 18, 2014 6:42 pm

chicony написа:Ами въвеждам си потребителско име, парола, мейл и секюрити кода, натискам add yourself и след това ме връща пак на сайта, все едно нищо не съм направил. Пробвам да вляза с името и паролата, но пак нищо, дори не ми връща примерно, че е грешно името или паролата. Чудна работа
Същото беше и при мен,пробвай през мозила.

zxcz

Брой мнения : 3
Join date : 09.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by chicony Пет Апр 18, 2014 6:42 pm

Аз пробвах през опера, интернет експлорер и през андроида даже  Laughing  Сега ще видя през мозилата дали ще стане.

chicony

Брой мнения : 49
Join date : 24.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by zxcz Пет Апр 18, 2014 6:53 pm

Сега пробвах през интернет експлорър, хром и опера както и през анроидската опера не мога да се логна.Само през мозила няма проблеми.

zxcz

Брой мнения : 3
Join date : 09.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by chicony Пет Апр 18, 2014 6:56 pm

zxcz написа:Сега пробвах през интернет експлорър, хром и опера както и през анроидската опера не мога да се логна.Само през мозила няма проблеми.
Благодаря, колега! Наистина стана през мозила. 
Само, че при мен сървъра не работи. Работи ли при теб?


EDIT: Тръгна вече.

chicony

Брой мнения : 49
Join date : 24.02.2014

Върнете се в началото Go down

За новия сървър! - Page 5 Empty Re: За новия сървър!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите